Hakkımızda

bina otomasyon sistemleri

KONTROLİST Mühendislik Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak, binanızın ihtiyaçlarına özel İklimlendirme, Aydınlatma, Enerji Yönetimi, Sayaç Okuma ve Faturalandırma otomasyon sistemlerinde sizlere kaliteli ve yenilikçi çözümler üretiyoruz. Otomasyonda PLC, SCADA, KNX ve Bina Yönetim Sistemlerinin tamamında uzman kadromuzla, güç ve entegre yapılar kuruyoruz. Ürün temini, proje yönetimi, danışmanlık, eğitim, kurulum, devreye alma, bakım ve servis hizmetlerimizle müşterilerimizin her zaman ve her yerde yanındayız.

Günümüzde, bütün sektörlerde hızlı bir değişim ve gelişme yaşanmaktadır. Pazarların, yerel ve küresel ölçekte bütünleşmesi, medyanın yaygınlaşması, bütün sektörlerde rekabeti yoğunlaştırmaktadır. Yoğun rekabete karşın, ilerlemenin en temel koşulu kurumsallaşmaktır. Tüm Türkiye’ de ve tüm sektörlerde firmaların kurumsallaşma çabası içinde olduğunu görmekteyiz.

Amacımız müşterilerimize arzu ettikleri çözümleri kaliteli ve hızlı bir şekilde sunarken işletme ve üretim maliyetlerini mümkün olduğunca azaltmaktır.