Bizden Haberler

Desteklerinizle her geçen gün biraz daha büyüyen firmamız, 3. senesini doldurdu.


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için artık yeni adresimizdeyiz.


Johnson Controls Yetkili Bayisi olarak yeni Otomasyon Kontrol serisi BCPro, otomasyon ürünlerimiz kapsamında yerini aldı. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknoloji gelişmelerini yakından takip etmeye devam ediyoruz.


http://www.nurolgyo.com/tr/projeler/nurol-life/genel-bakis

Mekanik otomasyon sistemini Johnson Controls adına devreye aldığımız, mekanik ve elektrik işleri Arma-Elektropanç tarafından yapılan NurolGYO’nun son projesi Nurol Life Seyrantepe doğal hayata dönmek isterken şehir hayatından vazgeçemeyenlere çok iyi gelecek.https://www.turkiyefinans.com.tr

Türkiye Finans Katılım Bankası Ümraniye Genel Müdürlük projesinde EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri işbirliğinde tamamladığımız Çatı Bina Yönetim Sistemi ile Akıllı Bina bileşenlerinin tamamını tek yazılımda toplamış olduk.


http://kadikoy.medicana.com.tr/

Mekanik Otomasyon sistemini Logicontrols ortaklığında devreye aldığımız Kızıltoprak Medicana hastanesi, uzman kadrosu, son teknoloji ekipmanları, kaliteli hizmet ve önce insan anlayışıyla Kadıköylülere hizmet vermeye hazır.


http://www.seleniumretro.com/

Logicontrols ortaklığında mekanik otomasyonunu tamamladığımız, Aşçıoğlu’nun son projesi Selenium Retro Rezidans ve Retrofis imkanlarıyla kapılarını açtı.


Şirketimizin birinci yılını doldurması şerefine düzenlediğimiz iftar yemeği konuklarımızın katılımıyla gerçekleşti. İftar yemeğimize davet edilen ve gelen tüm dostlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Vivid 360° world için tıklayınız…